Wesela nad morzem

Huczne wesela nad morzem

W ostatnich sezonach ślubnych popularnością cieszą się kameralne przyjęcia. Pandemia wymusiła na parach młodych znalezienie nowych rozwiązań, które umożliwiłby im wspólną celebracje z bliskimi. Wiele z nich doceniło w tym czasie wesela nad morzem.

Nie ma znaczenia czy miłość ślubować będziecie tradycyjnie w kościele bądź urzędzie, czy też zdecydujecie się na przysięgę pod chmurką (przy szumie fal). Sala weselna nad morzem zawsze będzie stanowić dobre rozwiązanie dla osób lubiących taneczne imprezy. Lokalizacja w pobliżu Bałtyku nie tylko pozostanie w pamięci wszystkich na dłużej, ale może jednocześnie stanowić dobrą okazję dla wyrwania się z dala od zgiełku miast. Łącząc wesele i wczasy nad morzem, z pewnością zapamiętamy takie wydarzenie na długo.

Kameralna alternatywa

Warto rozważyć jednak również nieco mniej oczywistą opcje. Polskie wybrzeże, poza urokliwymi plażami, ma do zaoferowania z każdym rokiem coraz bogatszą bazę noclegową. Największym zainteresowaniem cieszą się miejscowości takie jak Władysławowo, Świnoujście, Kołobrzeg, Ustka czy Gdańsk. Całoroczne domki nad morzem stały się idealnym miejscem na organizację niewielkich przyjęć. Po ognisku na wyznaczonym terenie rekreacyjnym, możecie kontynuować zabawę przy kominku, w gronie najbliższych. Taką opcję docenicie szczególnie jako para, która nie przywykła do hucznych celebracji, ale również jako ta szukająca nieoczywistych rozwiązań. Warto jednak pamiętać o odpowiednim ubiorze. Do świętowania przy ognisku czy kominku nie sprawdzą się wystawne stroje. Odpowiedniejsze będą dresy z weluru czy inne wygodne ubranie.

Plażowanie zamiast poprawin

Zawsze możecie też połączyć zalety obydwu. Po całonocnej imprezie na sali, ogrzewane domki nad morzem będą dla pary młodej i gości weselnych prawie jak rodzinny dom. Niezależnie bowiem od pory roku, panuje w nich przytulny klimat. W przypadku sezonu letniego możecie udać się na wspólne plażowanie kolejnego dnia. Poza wspomnieniami z wesela, wrócicie wszyscy z pamiątką w postaci nadmorskiej opalenizny. Można pokusić się także o wypad nieco dalej na kajaki na Kaszubach. Gdyby ślub miał mieć miejsce jesienią czy zimą, warto zapisać na swojej liście kilka pobliskich atrakcji. Zwiedzanie latarni morskiej może być dobrą alternatywą dla tradycyjnych poprawin. Wesela nad morzem, to nie tylko trend na sezon 2022/2023, ale także szansa na niezapomniane wspomnienia!